Plecy

Dnia 10 maja w naszej szkole odbył się Dzień Języków Obcych, w którym wzięły udział dzieci z przedszkola i grupy „O”, a także uczniowie klas II-V oraz VII-VIII.
Na początku obejrzeliśmy program artystyczny w wykonaniu dzieci z zerówki i przedszkola, którzy zabrali nas na wycieczkę do zoo.
Następnie swoje umiejętności językowe i muzyczne zaprezentowali: Kacper Siwczak z klasy II w piosence „Toxic”, Seweryn Żywica z klasy III w piosence „Another love” oraz Julia Wasilewska z klasy V w piosence „Crazy over you”.
Uczniowie klasy V oraz VII przygotowali kilka łamańców językowych, do których wykonali odpowiednie rysunki odzwierciedlające ich znaczenie. Natomiast uczniowie klasy II wyrecytowali wierszyki, dzięki którym dowiedzieliśmy się dlaczego warto uczyć się języków.
Podsumowaniem uroczystości była piosenka „Keine Grenzen” („Żadnych granic”), która została wykonana w trzech językach przez uczniów klas IV-V oraz VII-VIII.
Za organizację oraz przygotowanie Dnia Języków odpowiedzialne były pani Magdalena Bednarek oraz pani Agnieszka Brzęczek.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!