Plecy

Przedszkole

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia całej społeczności szkolnej życzymy, aby wszechobecny nastrój nadziei i miłości zagościł w naszych domach.

Życzymy wszystkim zgody i pojednania, niepowtarzalnej atmosfery pokoju przy wigilijnym stole.

Dyrekcji, Nauczycielom i Pracownikom radości w codziennej pracy, Rodzicom, aby Wasze dzieci były źródłem nieustającej radości, Uczniom życzymy sukcesów edukacyjnych.

W nadchodzącym 2024 roku niechaj z każdej strony otacza Was dobroć, życzliwość i wszelka pomyślność.   

                                                                                                                              Zespół nauczycielek wychowania przedszkolnego  wraz z wychowankami.

W dniu wczorajszym uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w przedstawieniu teatralnym, którego główną bohaterką była Zosia, która nie czuła “ciepła świąt”🎄🎄🎄. Dzieci musiały też odnaleźć zaginionego Mikołaja. Radości nie brakowało. Zarówno starsze, jak i młodsze dzieci już wiedzą, że 🎁🎁🎁 i 🎅🎅🎅 nie są najważniejsze. Bardzo ważne jest to, jacy dla siebie jesteśmy nie tylko w czasie świąt, ale każdego dnia.

Te duże, te małe, te kolorowe, i mięciutkie. Pluszowe misie zagościły 24 listopada w grupach przedszkolnych. Przedszkolaki przyniosły swoje misie do przedszkola. Tego dnia obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Moda na misie jest niezmienna. Przedszkolaki bawiły się ze swoimi misiami. Były tańce, piosenki, degustacja miodu, Nie zabrakło też zabaw ruchowych, konkursów oraz pięknych prac plastycznych. Oj, co to był za dzień!